O nas

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR NA TERENIE POLSKI

Techmira AG : Produkty poprawiające jakość życia i technologię czyszczenia zębów

Techmira AG opracowuje i produkuje produkty oparte na technologii ultradźwiękowej. Naszym celem jest stworzenie produktów, które przyczyniają się do poprawy jakości życia i wzmacniają ogólne samopoczucie od pielęgnacji skóry po stomatologię. Produkty są produkowane w Niemczech i Szwajcarii zgodnie z wysokimi niemieckimi standardami. Są to wysokiej jakości urządzenia premium i tylko najlepsze kosmetyczne składniki aktywne. W 2017 roku Firma Techmira wprowadziła na rynek dwie pierwsze innowacyjne linie produktów Mira-Skin i Mira-Teeth w USA (w Niemczech szczoteczka do zębów nosi nazwę CleanyTeeth).

Technologia ultradźwiękowa jako podstawa

Za pomocą technologii ultradźwiękowej, Techmira wyznacza nowe standardy na rynku urządzeń pod względem doświadczenia konsumentów, skuteczności produktu i technologii. USG zwiększa efekt głębi / oczyszczanie, pozwalając aktywnych składników przenikać głębiej i jednocześnie chroniąc skórę i dziąsła.

CleanyTeeth (CleanyTeeth)

CleanyTeeth rewolucjonizuje higienę jamy ustnej za pomocą ultradźwiękowej szczoteczki do zębów i ultradźwiękowego żelu do zębów,które sprawiają, że miękkie ultradźwięki nadają się do głębokiego czyszczenia antybakteryjnego i wybielania zębów. CleanyTeeth Ultrasound wnika głęboko w kieszenie dziąseł podczas mycia zębów, eliminując bakterie i poduszki. Szczoteczka do zębów dba o dziąsła łagodniej i delikatniej niż inne metody czyszczenia, ponieważ ultradźwięki nie wymagają obracania lub obracania główki szczotek. Szczególnie już zmniejszone dziąsła są oszczędzone i mogą odzyskać. Ponadto usg oczyszcza również w miejscach, gdzie szczeciny nie docierają (między zębami, w najlepszych pęknięciach szkliwa, w kieszeniach dziąseł) i rozjaśnia zęby.

CleanyTeeth dla psów

CleanyTeeth dla psów rewolucjonizuje opiekę stomatologiczną dla psów. Dzięki ultradźwiękowej szczoteczce cleanyteeth dla psów każdy może usunąć kamień nazębny, przeciwdziałać zapaleniu przyzębia i wyeliminować zapach – w domu, bez znieczulenia i bezstresowy dla zwierzęcia. CleanyTeeth dla psów ultradźwiękowa szczoteczka do zębów przedłuża życie psów. Czytaj więcej…

Skórka Mira

Kolekcja Mira Skin zawiera urządzenie ultradźwiękowe Mira-Skin,które wykorzystuje delikatne ultradźwięki do wstrzykiwania aktywnych składników w głąb skóry – czy w celu zmniejszenia objawów starzenia się, przeciwdziałania cellulitowi lub pasm ciąży lub w celu złagodzenia bólu. Poprzez proces (zwany fonoforezą) ultradźwięki transportują składniki do najgłębszych warstw skóry, nie tylko prowadząc do optymalnych wyników, ale także poprawia krążenie krwi i stymuluje syntezę elastyny i kolagenu, stymuluje krążenie krwi i aktywuje metabolizm skóry.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook20
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram